چاپ استیکر

امتیاز دهید
چاپ استیکر 
استیکر
، وینیل یکی از کاربردی ترین نوع تبلیغات می باشد که از گذشته تا به امروز مورد استفاده بوده است . در گذشته استیکر به صورت شبرنگ و استیکر رنگی مورد استفاده بوده است ولی امروزه استیکر یا وینیل به صورت چاپ استفاده می  گردد . چاپ استیکر با دستگاههای چاپ فضای خارجی و چاپ استیکر فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد . نوعی جدید تر که مابین فضای داخلی و استیکر فضای خارجی می باشد که چاپ استیکر با دستگاه اکوسالونت که هم از خانواده فضای خارجی مقاومت در برابر آب و از خانواده فضای داخلی ، کیفیت را به ارث برده است . 
به خاطر کیفیت بالای دستگاههای چاپ اکو سالونت می توان بعد از چاپ استیکر اکوسالونت را به صورت لیبل با دستگاه برش ، برش داد . این لیبل های برش داده شده را می توان به صورت کامل یا به صورت نیمه بریده شده استفاده می شوند 
 فقط در موقص نصب استیکر های چاپ شده توسط دستگاه اکو سالونت به این نکته توجه داشته باشید که چاپ دستگاههای اکوسالونت به خاطر اتیلن گلیکول استفاده شده در رنگ چاپ دیر تر خشک می شوند . و برای خشک شده کامل چاپ به زمان احتیاج است  . پس اگر در موقع نصب اگر از استیکر های تازه چاپ شده استفاده می کنید موقع کاردک کشی با حوصله بیشتری این کار را انجام بدهید . 
 

نظر شما :

ارسال نظر

نظرات :

بیتا کیانی : سلام خیلی وقت بود دنبال یه همچین مطلبی میگشتم ممنونم از شما

مقالات و دروس

به خبرنامه ما بپیوندید

   
   
عضویت
پیام تستی برای وبساز