چاپ بنر

امتیاز دهید
بنر  تبلیغاتی
بنر را می توان در زمره پوستر های تبلیغاتی فضای خارجی در نظر گرفت که برای معرفی انواع خدمات و یا معرفی محصول و معرفی شرکت و ... می توان مورد استفاده قرار داد .  به خاطر نوع جنس مورد استفاده در ساخت بنر ها ، می توان این نوع جنس را ارزانترین ولی پر استفاده ترین نوع جنسها در صنعت چاپ فضای خارجی دانست . 
بنر ها را می توان در جنسهای مختلف و در گرماژهای مختلف در بازار پیدا کرد . بنر ها از گرماژ 7 انس الی 15 انس در بازار ایران موجود هستند و این گرماژها نیز در تراکم تار و پود های مختلف می باشند . از بنر های تراکم بالا در جاهایی که می خواهیم در برابر باد و کشش مقاومت بیشتر داشته باشیم استفاده می کنیم . و لازم به ذکر است هرچه تراکم بنر بیشتر باشد مقاومت کششی بنر و مقاومت در برابر پارگی بنر بیشتر می شود. بیشتر بیلبورد های جاده ای و تابلوهای نور از جلو از نوع بنرهای ضخیم می باشند و بنر های مناسبتی همچون بنرهای تسلیتی ، بنر های مکه ای و بنر کربلایی را از بنر های ارزان قیمت با تراکم پایین و گرماژ پایین استفاده می کنند . 
بنر تبلیغاتی در سایزها و رنگهای گوناگون می توان ایجاد کرد . بنر های تسلیتی و بنر های مناسبتی را می توان در سایز های استاندارد سه متر در یک متر انجام می دهند . بنر تبلیغاتی را با کمی دقت و خلاقیت ایجاد نمایید و برای هر کاری از رنگ خاص و محبوب آن رنگ استفاده نمایید .
از خدمات مورد استفاده در چاپ بنر  تبلیغاتی ،  پانچ کردن که همان سوراخ کردن کار می باشد . 
خدمات دیگر بنر را می توان ولد کردن یا لیفه کردن نام برد که این به این معنا است که بنر را به اندازه دلخواه از پشت تا می کنند و در انتها آنرا با چسب محکم می کنند . 
 

نظر شما :

ارسال نظر

نظرات :

بیتا کیانی : سلام خیلی وقت بود دنبال یه همچین مطلبی میگشتم ممنونم از شما

مقالات و دروس

به خبرنامه ما بپیوندید

   
   
عضویت
پیام تستی برای وبساز